pirmdiena, 2008. gada 8. septembris

Vai dieniņ, ko tik visu pasaulē nedara letiņi!

Labdien vēlreiz, lasītāji! Sānāk šodien divas reizes rakstīt.

Būsit dzirdējuši, ka Amerikā Republikāņu partijas kandidāts prezidenta amatam Džons Makkeins par savu kandidāti viceprezidentes amatam ir izvēlējies nu ļoti, ļoti konzervatīvo Aļaskas gubernatori Sāru Peilinu. Šī ir sieviete, kura uzskata, ka aborts ir aizliedzams pavisam, arī tadā gadījumā, ja sieviete ir kļuvusi grūta izvarošanas vai asinsgrēka dēļ. Viņa ir kaismīga Nacionālās Šaujamieroču asociācijas biedre, tā ir organizācija, kura ir kategoriski oponējusi absolūti jebkuriem centieniem ierobežot ASV pilsoņu tiesības rīkoties ar šautenēm. Viņa oponē evolūcijas mācīšanai skolās. Vārdu sakot, nu, viens riktīgs Dieva bērns šī vārda ne pašā pozitīvākajā nozīmē.

Bet vai zināt, kā saucas mācītājs nu ļoti, ļoti konzervatīvajā baznīcā, kuras locekle ir Sāra Peilina? Šis ir cilvēks, kurš kādreiz esot sprediķojis, ka jebkurš, kurš pauž kritiku pret ASV prezidentu Džordžu Bušu pēc nāves noteikti nonāks ellē. 2004. gadā jautāts par Demokrātu partijas kandidātu prezidenta amatam Džonu Keriju, mācītājs atbildēja šādi: "Neteikšu, par ko balsot, bet gadījumā, ja balsosi par šo cilvēku, tad šaubos par to, vai tiksi pestīts. Piedod." Lieki teikt, arī šis cilvēks uzskata, ka evolūcija ir blēņas un pasaule ir tikai 7000 gadu veca, jo tā esot rakstīts Bībelē.

Cilvēks saucas ... Edgars Kalniņš. Uz jautājumu no portāla "Latvians Online" viņš ir atbildējis šādi: "Jā, esmu latvietis. Man ir senči latvieši, taču latviešu valodu neprotu. Protu dažus vārdus."

Un vēl kāds gribēja domāt, ka latviešiem pasaulē ietekmes nav! Ja arī ļoti, ļoti muļķīgas, negatīvas un bīstamas ietekmes!

Jauku visiem atlikušo dienu!

2 komentāri:

123 teica...

Kas tas ir tas, kas mūs padara par vienai vai otrai tautībai piederīgu? Manuprāt, valoda ir viena no tām.
Tapēc nedomāju, ka šo Latviešu valodas nepratēju var saukt par Latvieti (Latviešu izcelsmes jā, bet ne vairāk)

Unknown teica...

>raimondam
Piekrītu, bet piem. īri tā nedomā un nekaunas saukt sevi īriem aizmirsuši vai kaunēdamies lietot senču valodu.

 

free counter